Düğün Temasına Göre Davetiye Modelleri


Düğün Temasına Göre Davetiye Modelleri

Sadece 100₺ 'den başlayan fiyatlarla web sitesi formatında düğün davetiyesi ve LCV hizmeti!

Düğün davetiyesi seçimi, düğün hazırlıkları içerisinde yer alan en önemli kararlardan biridir. Düğün teması ile uyumlu olması beklenen düğün davetiyeleri, hem mutlu çift hem de konuklar için büyük anlam taşır. Düğün temanıza en uygun tasarımlara sahip olan davetiye modellerini sizin için derledik. 

Düğün konseptine göre seçilen düğün davetiyeleri sayesinde en mutlu gününüzün tüm detayları bir bütünlük içerisinde olur. Üstelik bir online davetiye hizmeti olan Düğün LCV sizlere dijital hale dönüştürülen “Lütfen Cevap Veriniz” hizmetini sunar. Böylece sevdiklerinizi düğüne davet etmeniz ve konuk listesini yönetmeniz oldukça kolaylaşır. Klasik düğün davetiyesi anlayışını pratik e-davetiyelere dönüştüren dugunlcv.com, birbirinden etkileyici tasarımlara sahiptir. Online davetiye seçeneklerimiz için tıklayabilirsiniz

Deniz Temalı Düğün Davetiyeleri

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez düğün teması olan deniz, konsepte uygun davetiye seçimi ile sizi ve sevdiklerinizi başka diyarlara götürür. Düğününüzü ister ipek gibi bir kumsalda ister tatlı bir rüzgar eşliğinde bir teknede gerçekleştirin. Deniz temalı davetiyeler deniz kabukları, deniz yıldızları ve balıkların yer aldığı desenleri ve inci motifleriyle düğün gününüze ferahlık katar.

Kır Düğünü Davetiyeleri

Kır düğünü temasına uygun düğün davetiyeleri en mutlu gününü yeşilin binbir tonunun yer aldığı kır düğünü teması ile kutlamayı tercih edenler için idealdir. Görkemli ağaçları ve rengarenk çiçekleriyle doğanın zarafetini düğüne taşıyan kır düğünü davetiyeleri hem zarif hem de etkileyici birçok tasarıma sahiptir. dugunlcv.com online davetiyeleri ile çiçeklerin mis kokusunu ve kuşların tatlı cıvıltısını bile hissettiren tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Kır ve bahçe düğünü temasına uygun çiçekler ve yaprak desenleri ile davetiyelerinize canlılık katabilirsiniz.

Vintage Düğün Davetiyeleri

Vintage davetiyeler gücünü klasik detaylardan alır. Geçmişin naif zevkini yansıtan retro düğün konseptine uygundur. Üstelik bu davetiyeler yalnızca vintage düğün temasına değil, kır düğünü ve tarihi mekanlarda gerçekleştirilen nostaljik düğünlere de çok yakışır. Dantel desenlerin ve eskitme havası verilmiş fonların tercih edildiği bu davetiye çeşitleri zarif olduğu kadar göz alıcı bir seçenektir. 

Sonbahar Temalı Düğün Davetiyeleri

Sımsıcak tonlarla bezeli bir sonbahar davetiyesi, sonbaharda gerçekleştirilen nikah ve düğünler için oldukça uygun bir seçimdir. Kahverengi, bej, sarı ve turuncu tonlarıyla doğanın huzurunu kutlamanıza yansıtacak olan sonbahar düğün davetiyeleri kızarmış yapraklar ve mevsime uygun çiçek desenleri ile içinizi sıcacık yapan harika bir seçenektir.

Kış Temalı Düğün Davetiyeleri

Kış düğünü bahar ve yaz düğünleri kadar popüler olmayabilir fakat hiçkimse kış düğünlerinin bir masal havasında geçtiğini inkar edemez. Kış temasının bir numaralı detayı olan kar taneleriyle bezenen düğün ve nikah davetiyeleri, lacivert, buz mavisi ve beyaz renklerinin birlikte kullanıldığı büyüleyici davetiyeler oluşturur. Bir kar tanesi kadar eşsiz olan aşkınızı kutladığınız o özel günde, kış temalı davetiyeler oldukça şık bir tercihtir.

Minimalist Düğün Davetiyeleri

Başta minimalist düğün konsepti olmak üzere düğününüz için seçtiğiniz tüm temalara uyum sağlayabilecek davetiyelerin başında minimalist düğün davetiyeleri gelir. Beyaz renginin ağırlıkta olduğu, sade ve bir o kadar asil olan minimalist düğün davetiyesi çeşitleri hemen herkesin zevkine uyan, risksiz bir seçim olacaktır. Tertemiz görünümü ve zarif detaylarıyla göz yormayan bir seçenek olan bu davetiyeler aynı anda hem romantik hem de modern görünmeyi başarır.

Düğün davetiyesi seçerken belirlediğiniz konsepte uyabilecek en popüler davetiye çeşitleri bunlardır. Düğün LCV basılı davetiye konseptini dijitale dönüştürerek etkileyici ve pratik davetiyeler satın almanızı mümkün kılar. Lütfen Cevap Veriniz hizmetini etkin bir biçimde kullanabileceğiniz e-davetiyeler sayesinde hem uzun ömürlü ve çevreye duyarlı hem de hoş görünümüyle harika bir anı oluşturan davetiye çeşitlerimizi incelemeden karar vermeyin.

🖤 Paylaş:

Sadece 100₺ 'den başlayan fiyatlarla web sitesi formatında düğün davetiyesi ve LCV hizmeti!