E-Davetiye ile Düğün Davetiyeniz 2 Dakikada Hazır


E-Davetiye ile Düğün Davetiyeniz 2 Dakikada Hazır

Sadece 100₺ 'den başlayan fiyatlarla web sitesi formatında düğün davetiyesi ve LCV hizmeti!

En mutlu gününüzü sevdiklerinizle paylaşma isteğinizi simgeleyen düğün davetiyeleri, gelişen teknolojiyle birlikte büyük bir değişime uğruyor. Düğün LCV şık bir görünüm ile işlevsel kullanımı bir araya getirerek düğün davetiyelerinde yepyeni bir dönem başlatıyor!

Düğün davetiyelerinin nasıl olması gerektiğini hepimiz biliriz. Davetiyelerde mutlu çiftin tarzını yansıtan detaylar yer alır ve düğün temasıyla uyumlu bir görünüm amaçlanır. Aynı şekilde düğün veya nikahın yapılacağı mekan ve zaman bilgisi en şık şekilde paylaşılır. Düğün planlamalarının en önemli adımı olan “Lütfen Cevap Veriniz” kartlarını da unutmamak gerek. Fakat pek çok kişi, düğüne katılım gösterip gösteremeyecekleri belli olsa bile LCV bilgisini hemen paylaşmayabilir. Bu durumda düğün katılımcılarını belirlemek, beklenenden çok daha zor bir iş haline gelir. dugunlcv.com bütün bu süreci son derece kolaylaştıran bir online sistemi kurarak en mutlu gününüzü yansıtan davetiyelerinizi dijitale taşır.

Düğün LCV Nedir?

Düğün LCV basılı düğün ve nikah davetiyelerini unutturacak yepyeni bir sistemdir.  E-davetiye konseptiyle online olarak hazırlanan davetiyeler, basılı davetiyelerin gerçekleştiremediği “Lütfen Cevap Veriniz” özelliğini dijitale taşıyarak hızlıca konuk listenizi yönetebilmenizi sağlar. Üstelik sunduğu birbirinden özel tasarımlar ile davetiyelerinizi dilediğinizce kişiselleştirmenizi mümkün kılar. Düğün davetiyesi seçiminde görünümün ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden sizlere, aşkınızı en iyi şekilde yansıtan pek çok online düğün davetiyesi teması sunuyor, hem kullanışlı hem de etkileyici seçenekler yaratıyoruz.

Dijital Düğün ve Nikah Davetiyelerinin Avantajları Nelerdir?

Düğün ve nikah davetiyelerini dijital olarak hazırlayan dugunlcv.com, sizleri basılı davetiyelerin sağlayamadığı birçok avantajla buluşturur.

1. E-davetiyeler uzun ömürlüdür. 
Dijital bir düğün davetiyesinin en büyük artılarından biri, uzun yıllar boyunca ilk günkü kadar etkileyici bir görünüme sahip olmasıdır. Geçen yıllar basılı davetiyelerin eskiyip solmasına hatta kaybolmasına yol açabilir. Online davetiyeleri tercih ederseniz asla bu sorunla karşılaşmazsınız. Bugünün ve geleceğin teknolojisini şimdiden kullanan pek çok çiftin online davetiyeyi tercih ettiğini biliyor musunuz?

2. Online düğün davetiyesi basılı davetiyelere göre çok daha uygun bütçelidir.
Düğün davetiyeleri ücretlendirilmesinde baskı kağıdından kalitesine, zarfın boyutundan kullanılan süslü aksesuarlara kadar fiyatı artıran pek çok kalem vardır. Oysaki dijital davetiye hizmeti ile düğün konseptinize uygun, en şık davetiyeleri çok daha uygun bir fiyatla satın alabilirsiniz. Basılı davetiyelerde davetiyeye ek olarak postalama ücreti ödemenin de gerektiği göz önüne alınırsa e-davetiye sisteminin ne kadar bütçe dostu bir seçenek olduğu bir kez daha ortaya çıkar.

3. Dijital davetiyeler çevreye duyarlıdır. 
Tek bir çiftin düğün davetiyeleri için bile ne kadar fazla kağıt harcandığını bir düşünün. Bunun yerine yeni nesil e-davetiyeler ile çevreyi korumak istemez misiniz? Dijital düğün davetiyeleri sayesinde tüm sevdiklerinizi yeşile zarar vermeden düğününüze davet edebilirsiniz. 

4. Online düğün davetiyeleri en pratik şekilde Lütfen Cevap Veriniz hizmetini almanızı sağlar.
Düğününüzü planladınız, sıra geldi kimlerin katılıp katılmayacağını öğrenmeye. Yemek hazırlığından oturma planına kadar pek çok noktayı etkileyen katılımcı sayısı, LCV hizmetinin önemini ortaya çıkarır. Basılı davetiye gönderdiğiniz herkesin tek tek aranması ya da davetiyelerinizde yer alan telefon numarasına veya e-mail adreslerine geri dönüş yapmalarını gerektiren “Lütfen Cevap Veriniz” hizmeti pek çok açıdan aksaklıklara yol açabilir. Oysaki online düğün davetiyesi ile LCV hizmetinin sağlanması içi yalnızca tek bir tıklama yeterlidir! 

5. E-davetiyeler yalnızca birkaç dakika içinde kullanıma hazırlanır.
Uzun ve yorucu bir seçim sürecinden sonra düğün davetiyelerinizin basımı için haftalarca beklemenize gerek yok. Düğün LCV yalnızca birkaç dakika içerisinde seçtiğiniz online davetiyeyi kullanıma hazır hale getirir. Size de davetiyenizi birkaç tıkla sevdiklerinize iletmek kalır!

Online düğün davetiyeleri ile dijital dünyanın nimetlerinden faydalanmak işte bu kadar kolay. Birbirinden güzel tasarımları ve eşsiz kullanım kolaylığıyla ile dugunlcv.com en özel günlerinizin bir numaralı yardımcısı!

🖤 Paylaş:

Sadece 100₺ 'den başlayan fiyatlarla web sitesi formatında düğün davetiyesi ve LCV hizmeti!