Nasıl Çalışır ?


Sadece 100₺ 'den başlayan fiyatlarla web sitesi formatında düğün davetiyesi ve LCV hizmeti!

1. ÜYE OL

Facebook, Google veya E-Posta hesabın ile üye ol. Merak etme üye olurken girdiğin bilgilerden değiştirmen gereken olursa, müşteri panelinde bulunan Profili Güncelle sekmesini kullanabilirsin.

2. SATIN AL

Sana en uygun davetiye paketimizi satın al. Online davetiye paketlerimiz hatırlatma seçeneklerine ve dijital davetiye sayısına göre çeşitlendirilmiştir. Bronz paketimizde 1 dijital davetiye, katılım durumu takip sistemi ve mail ile hatırlatma, Gümüş paketimizde 1 dijital davetiye, katılım durumu takip sistemi, mail ile hatırlatma ve 150 kişiye SMS ile hatırlatma, Altın paketimizde 2 dijital davetiye, katılım durumu takip sistemi, mail ile hatırlatma ve 500 kişiye SMS ile hatırlatma özelliği vardır.

Ek SMS hatırlatmasına mı ihtiyacın var? Gümüş paketimizi aldın veya 150/500 kişiden fazla katılımcın mı oldu? İşini kolaylaştırmak için buradayız. Satın al sayfamızdan istediğin zaman Ek SMS paketi alabilirsin.

3. ONLİNE DAVETİYENİ OLUŞTUR

Üye olduktan sonra müşteri panelinde bulunan E-Davetiye Oluştur sekmesindeki 9 sorudan oluşan bilgi formunu doldurup, tasarımlar içerisinden favorini seç ve dijital davetiye siteni oluştur. Merak etme, girdiğin bilgiler ile ilgili bir değişiklik yapman gerekirse müşteri paneline gidip, ilgili davetiyenin içine girerek Düzenle sekmesinden işlem yapabilirsin. Etkinlik tarihine 1 haftadan az kaldıysa ya da seçilen tasarımı değiştirmek istersen bizimle iletişime geçebilirsin.

4. KONUKLARINI DAVET ET

Her gelin ve damat bizim için özeldir! Sana özel oluşturulan dijital davetiye linkini (dugunlcv.com/gelin-damat) düğününe davet etmek istediğin arkadaşlarınla paylaşarak, onlardan katılım durumu bilgisi (LCV) alabilirsin.

5. LCV TAKİBİ YAP

Konuklarının katılım durumunu müşteri panelinden takip edebilir, gerekirse detaylı listesini excel olarak indirebilirsin.

6. SİZİN YERİNİZE HATIRLATALIM

Biliyoruz ki düğün hazırlık süreçleri keyifli olduğu kadar zor! Bir de üzerine düğününü konuklarına hatırlatmak ile uğraşma istedik. Düğününe bir hafta kala konuklarına otomatik hatırlatma göndereceğiz!

İşte hepsi bu kadar! 😍